اطلاعیه فروشگاه

سلام سایت دنیای پروژه به دنبال یاری دانشجویان در جستجوی مطالب مورد نیاز دروس و پروژه های خود می باشد. این پروژه ها اکثرا به صورت اختصاصی تهیه شده و از کیفیت بالایی برخوردار هستند .بازگشت وجه در صورت عدم رضایت تا 4 روز تضمین می شود. در صورتیکه خرید بالای 10000 تومان یا بیشتر از 4 خرید داشته باشید، از تخفیف 15 درصدی در خریدهای بعدی برخوردار خواهید شد. در صورتی که فایل خریداری شده مشکلی داشت با ایمیل civil.archi.1@gmail.com در ارتباط باشید. در صورتی که فایلی متعلق به شما بوده و درخواست حذف آن را از سایت دارید از طریق بخش پشتیبانی اطلاع دهید تا در اولین فرصت از لیست محصولات سایت حذف شود.

پاورپوینت عایقکاری رطوبتی ساختمان

پاورپوینت عایقکاری رطوبتی  ساختمان

پاورپوینت عایقکاری رطوبتی اجزای مختلف ساختمان در 39 اسلاید به همراه عکسهایی از عایقکاری تمام قسمتهای ساختمان و دیتیل های آنها تهیه شده که شامل بخش های زیر می باشد:

عایقكاری رطوبتی كف و شالوده

الف:  عایقكاری رطوبتی كفها

ب:   عایقكاری رطوبتی شالوده‌ها

عایقكاری كف آشپزخانه، سرویسهای بهداشتی  وفضاهای مشابه

عایقكاری رطوبتی سایر قسمتهای ساختمان

ب:   عایقكاری كف و بدنه استخرها ومنابع آب

پ:   عایقكاری كف پاركینگ در طبقات

ت:   عایقكاری نماها

ث:   عایقكاری درزهای انبساط در بام، نما و كف طبقات

عایقكاری رطوبتی بامهای شیبدار، قوسی و گنبدها

 

بخشی از پاورپوینت:

عایقكاری رطوبتی كف و شالوده:

شالوده و كف قسمتی از ساختمان كه در تماس با زمین نمناك قرار می‌گیرند، نیاز به عایقكاری رطوبتی دارند. عایقكاری شالوده‌ها مستلزم اعمال دقت كافی و مصرف مصالح مرغوب است، زیرا از یك سو رعایت جزئیات نسبتاً ظریف ساختمانی و یكپارچگی عایقكارهای افقی و قائم را می‌طلبد و از سویی دیگر دوام عایق باید معادل عمر مفید پیش‌بینی شده برای ساختمان باشد، زیرا چنانچه عایقكاری پی دچار صدمه‌ای شود، مرمت آن کاری دشوار و هزینه بر است.

الف:  عایقكاری رطوبتی كفها

كف زیرزمین و طبقه همكف ساختمان كه در مجاورت خاك نمناك است به خاطر رعایت مسائل بهداشتی، حفظ دیوارهای در تماس با آنها از رطوبت بالا رونده و محافظت كفپوشهای حساس به رطوبت (مانند كفپوشهای چوبی و لاستیكی)، باید در برابر نفوذ رطوبت عایقكاری شود. این عایقكاری باید با عایقكاری شالوده یكپارچه شده و چنانچه اختلاف رقومی بین آنها وجود داشته باشد، با عایقكاری قائم پی، این پیوستگی تامین گردد....

 

 به شما اطمینان می دهیم که این پاورپوینت خواسته شما را برآورده می کند و مناسب پروژه های دانشجویی است. با پرداخت مبلغ و خرید این فایل، محصول را در ایمیل خود دریافت می کنید. مطمئن باشید ارزش این فایل خیلی بیشتر از مبلغی است که پرداخت می کنید.این فایل در اینترنت مشابه ندارد و کپی نشده است.      


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 7,900 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
ayeghkari_424148_9795.zip3.8 MB

آخرین محصولات فروشگاه

محبوبترین محصولات

filesell