اطلاعیه فروشگاه

سلام سایت دنیای پروژه به دنبال یاری دانشجویان در جستجوی مطالب مورد نیاز دروس و پروژه های خود می باشد. این پروژه ها اکثرا به صورت اختصاصی تهیه شده و از کیفیت بالایی برخوردار هستند .بازگشت وجه در صورت عدم رضایت تا 4 روز تضمین می شود. در صورتیکه خرید بالای 10000 تومان یا بیشتر از 4 خرید داشته باشید، از تخفیف 15 درصدی در خریدهای بعدی برخوردار خواهید شد. در صورتی که فایل خریداری شده مشکلی داشت با ایمیل civil.archi.1@gmail.com در ارتباط باشید. در صورتی که فایلی متعلق به شما بوده و درخواست حذف آن را از سایت دارید از طریق بخش پشتیبانی اطلاع دهید تا در اولین فرصت از لیست محصولات سایت حذف شود.

دانلود استاندارد بلوك‌هاي سيماني

دانلود استاندارد بلوك‌هاي سيماني

دانلود استاندارد بلوك‌هاي سيماني در 22 صفحه با فرمت ورد شامل بخش های زیر می باشد:

مقدمه

پيشگفتار

استاندارد بلوك هاي سيماني

1- هدف

2- ويژگيهاي بلوك هاي ساختماني

3- نشانه گذاري

4- نمونه برداري

5- روشهاي آزمون

 

 

 

مقدمه

موسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران تنها سازماني است در ايران كه بر طبق قانون ميتواند استاندارد رسمي فرآورده ها را تعيين و تدوين و اجراي آنها را با كسب موافقت شواريعالي استاندارد اجباري اعلام نمايد. وظائف و هدفهاي موسسه عبارتست از:

(تعيين، تدوين و نشر استانداردهاي ملي – انجام تحقيقات بمنظور تدوين استاندارد بالا بردن كيفيت كالاهاي داخلي ، كمك به بهبود روشهاي توليد و افزايش كارآيي صنايع در جهت خودكفائي كشور – ترويج استاندارندهاي ملي – نظارت بر اجراي استانداردهاي اجباري – كنترل كيفي كالاهاي صادراتي مشمول استاندارد اجباري و جلوگيري از صدور كالاهاي نامرغوب بمنظور فراهم نمودن امكانات رقابت با كالاهاي مشابه خارجي و حفظ بازارهاي بين المللي كنترل كيفي كالاهاي وارداتي مشمول استاندارد اجباري بمنظور حمايت از مصرف كنندگان و توليد كنندگان داخلي و جلوگيري از ورود كالاهاي نامرغوب خارجي راهنمائي علمي و فني توليدكنندگان، توزيع كنندگان و مصرف كنندگان – مطالعه و تحقيق درباره روشهاي توليد، نگهداري ، بسته بندي و ترابري كالاهاي مختلف – ترويج سيستم متريك و كاليبراسيون وسايل سنجش – آزمايش و تطبيق نمونه ها با استانداردهاي مربوط، اعلام مشخصات و اظهارنظر مقايسه اي و صدور گواهينامه هاي لازم).

مؤسسه استاندارد از اعضاء سازمان بين المللي استاندارد مي باشد و لذا در اجراي وظائف خود هم از آخرين پيشرفتهاي علمي و فني و صنعتي جهان استفاده مي نمايد و هم شرايط كلي و نيازمنديهاي خاص كشور را مورد توجه قرار مي دهد.

 

 

پيشگفتار

استاندارد بلوك هاي سيماني كه بوسيله كميسيون فني استاندارد بلوك هاي سيماني زير نظر كميته ملي ساختمان و تحت نظارت شورايعالي استاندارد موسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران تهيه و تدوين گرديده است باستاند ماده يك (قانون مواد الحاقي بقانون تأسيس مؤسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران مصوب 24 آذر 1349 ) بعنوان استاندارد رسمي ايران منتشر مي گردد.

براي حفظ همگامي و هماهنگي با پيشرفت هاي ملي و جهاني صنايع و علوم استانداردهاي ايران در مواقع لزوم و يا در فواصل معين مورد تجديدنظر قرار خواهند گرفت و هرگونه پيشنهادي كه براي اصلاح يا تكميل اين استانداردها برسد در هنگام تجديدنظر در كميسيون فني مربوط مورد توجه واقع خواهد شد.

.

.

 

2-2- سيمان

سيمان مورد مصرف در بلوك هاي بتوني بايد از نوع سيمان هاي پرتلند مطابق با ويژگيهاي استاندارد سيمان پرتلند ايران بشماره 389 تا 394 باشد.

2-3- مصالح سنگي:

مصالح سنگي مورد مصرف در بلوك هاي بتوني از دو نوع دانه ها و ريزدانه هاي درشت تشكيل شده است حداكثر درشتي بزرگترين دانه ها نبايد بيشتر از 2/1 ضخامت نازكترين ديواره بلوك بتوني باشد و در هر حال كليه مصالح بايد از الك شماره 2/1 اينچ رد شود.

2-3-1- دانه هاي ريز (ماسه)

ماسه طبيعي يا سنگ شكسته كه مشخصات آن بايد طبق استانداردشماره 300 ايران تحت عنوان ماسه براي بتن و بتن آرمه باشد.

2-3-2- دانه هاي درشت (شن)

اين دانه ها عبارتست از شن رودخانه يا سنگ شكسته. نوع دانه ها بايد از جنس سالم و عاري از خاك يا مواد مضره ديگر باشد. اين مصالح بايد با مشخصات استاندارد شن براي بتن و بتن آرمه استاندارد شماره 302 ايران مطابقت داشته باشد...


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 4,000 تومان
عملیات پرداخت با همکاری بانک انجام می شود
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
estandard-bluk_631257_7093.zip16.9k

آخرین محصولات فروشگاه

محبوبترین محصولات

filesell